HİZMETLERİMİZ

Neler Yapıyoruz?

Ülker Nakliyat Olarak Türkiyenin Hemen Hemen Heryerine Hizmet veriyoruz

Evden Eve Nakliyat Kamyonu
Evden Eve Taşımacılık

Kırılması söz konusu olan eşyaların büyük parçalı diğer eşyalardan farklı bir şekilde kolilenmesi ve saklanması gerektiği için profesyonel ekibimiz bu konuda da sizlerin doğru hizmeti almanız için büyük bir özen ve titizlikle çalışmaktadır. Yeterli çoğunlukta çalışmakta olan ekibimiz eşyalarınızın kısa süre içinde ve sorunsuz bir biçimde taşınması için sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek adına çalışmaktadır. Eşyalarınızın durumuna göre tercih edilecek olan Kamyon gibi farklı boyutlardaki araçlarımız ile güvenli nakliyat hizmetimizi sizlerin ayağına kadar getiriyoruz. Araçlarımızın iç kısımlarında bulunan sabitleme sistemi ile eşyalarınızın nakliyesi durumunda trafikte oluşabilecek ani fren gibi beklenmedik durumlarda zararı ortadan kaldırmaktayız. Sizlerin içinin rahat olması için güvenli nakliyatı profesyonel biçimde sunmaktan onur duyuyoruz. Evden eve nakliyat işleminde oluşabilecek her türlü riski profesyonel kadromuz ile önceden hesaplayarak güvenli bir şekilde nakliyat yapmaktayız.

Özel Eşya Taşımak için kamyon
Özel Eşya Taşıma

Giderek büyüyen nakliyat sektörü gelişen teknolojinin de desteği ile daha kaliteli sonuçlar ile yeni hizmetleri müşterileri ile buluşturmaktadır. Sektörün önde gelen firmalarından olan şirketimiz siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmeti sunabilmek adına Özel Eşya Taşıma seçeneğini karşınıza çıkarmaktayız. Peki Nedir Özel Eşya Taşıma sistemi? Tek seferde itina ile taşınması gereken, zor ve profesyonel bir destek olmadan taşınması gereken eşyaların nakliyesinde kullanılan bir hizmettir. Deneyimli elemanlarımız ile her geçen gün büyüyen firmamız itinalı bir biçimde taşınmasını istediğiniz eşyanızı evinizden alarak yeni adresinize kusursuz bir şekilde taşımaktadır. Nakliye öncesinde yapılacak ekspertiz detayında taşınacak piyanoya uygulanacak ambalajlama malzemeleri, kaç personelin görev alacağı, boyut ve ağırlıkları gibi hususlar değerlendirilerek taşıma işlemine başlanır. Özel eşyaların taşınması ve nakliye edilmesi sırasında uzman yardımı alınması oluşabilecek sorunların en aza indirilmesini sağlamaktadır.

parça eşya taşıma kamyoneti
Parça Eşya Taşıma

Nakliye hizmetleri günümüzde yepyeni şekillere büründü, hizmet kalitesi arttı ve müşteri memnuniyeti en önemli madde haline geldi. Taşınma süreci başladığında, yüklü bir eşya karşımıza çıkar. Ücretsiz ekspertiz hizmeti veren firmamız ve kamyonetimiz sayesinde eşyaların yeni adrese ulaştırılmasında gereken araç ve ekip belirlenir. Kimi zaman da söz konusu olan parça nakliye olmaktadır. Küçük bir eşyanın veya eşya grubunun yeni adresine nakliyesi olarak açıklayabileceğimiz bu süreç hakkında, 7/24 hizmet veren müşteri temsilcilerimizden tam destek alabilirsiniz.Şirketimiz tarafından sunulan bu hizmet öncesi , şirketimiz çalışanları ile iletişime geçip , ne kadar eşyanın taşınacağı , taşınacak yerler arsındaki mesafeyi çıkarıp size uygun olan bir bütçe çıkarmaktadır. Anlaşma durumunda taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Parça eşya taşımak hem bütçe olarak insanları zorlamaz hemde kolayca gerçekleştirilir. Şirketimiz tarafından taşınma esnasında ,taşınan eşyalara zarar gelmesi durumunda ise maddi olarak karşılığını temin etmekteyiz.

Kütüphane Taşıma
Kütüphane Taşıma

Kütüphane taşımacılığında öncelikle taşıma yapılacak yerin detaylı ekspertiz çalışması yapılır ve kurumun talepleri doğrultusunda yapılması istenilen taşıma ile ilgili iş planı oluşturulur. Fiyatlandırma, taşıma – nakliyesi yapılacak eşya-malzemenin yoğunluğu, kıymeti (nadide eserler) ve talep edilen diğer taşıma-nakliye detaylarına göre yapılır ve sunulan fiyat teklifinde yapılacak işlerin detaylı açıklaması yazılır. Kütüphane veya Arşiv taşımacılığında, taşıma sistematiğinin oluşturulması ve bu doğrultuda bir iş planı yapılması son derece önemlidir. Taşıma uzmanlarımız belirlenen iş planı doğrultusunda hareket ederler. Kitap ve Belgeler (kurum tarafından başka şekilde tercih edilmediği takdirde) özel olarak hazırlanmış kasalar içine istiflenir ve el arabaları ile taşınır. Kitap ve belgeler uzman taşıma personelimiz tarafından önceden belirlenmiş yerlerine özenle yerleştirilir. Nadide eserler için ise, bu konuda tecrübeli elemanlarımız tercih edilir ve eserlerin toplanması, istiflenmesi ve taşınarak yeni yerinde yerleştirilmesi kurum yetkilisi gözetiminde yapılır.

Piyano Taşıma
Piyano Taşıma

Piyano Taşımacılığı Evden Eve Nakliyat alanında faaliyet gösteren firmamız Piyano Taşımacılığı faaliyetlerini de büyük bir özenle gerçekleştirmektedir. İstanbul’dan diğer ilçe ve bölgelere taşımak istediğiniz piyanonuzun nakliyesini uygun fiyatlara yapomaktayız. Kendi ekibimiz ile ve sadece bu iş için kullandığımız özel aracımız ile gerçekleştirdiğimiz taşıma işlemlerini garantili ve sözleşmeli olarak uygulamaktayız. Piyano Taşımacılığı Firmaları İstanbul Piyano Taşıma Firmaları arayışında olan siz değerli halkımıza önerimiz binlerce liralık piyanonuzu taşıtacak iseniz resmi, sözleşmeli ve güvenilir nakliyat firması ile çalışınız. Nakliye sektöründe her geçen gün merdiven altı diye tabir ettiğimiz nakliyatçılar türemektedir. Bu işi bireysel olarak yaptığını iddia eden ve sizlerle sözleşme uygulamayan kişilerden uzak durunuz. Kozcuoğlu Nakliyat firmamız güvencesinde eşyalarınızı sigorta kapsamında yazılı sözleşme ile taşımaktayız. Piyano Taşımacılığı Fiyatları Piyano Taşıma Fiyatları ile en uygun ve ucuz ücretlere taşıma işleminizi yapmaktayız.

eşya paketleme ve ambalajlama
Ambalajlama ve Paketmeleme

İyi ambalajlama taşınmayı kolaylaştırıcı unsurlardandır. Tüm ev eşyaları en kaliteli malzemeler ile ambalajlanır. Eşyaların ambalajlanması, evden eve nakliyat hizmetlerinin en önemli unsurlarından biridir. Evden eve nakliye öncesi ambalajlama hizmetlerinin kalitesi, sorunsuz, hasarsız taşımacılık sağlar. İyi ambalajlama aynı zamanda yeni adrese taşınan eşyaların daha rahat ve pratik şekilde yeni yerlerine yerleştirilmesini sağlar. Firmamızın ambalajlama işlemleri yeni adresinize yerleşmenizi de kolaylaştırır.Örneği buzdolabının boyutuna göre özel yapılacak havalı naylon ve askılı karton kutular buzdolabının alacağı darbe, çizik ve hasarları bir hayli düşürmekte ve daha güvenli ve temiz bir çalışma ortaya çıkarmaktadır.

Taşınma sırasında her hangi bir zayiata uğramamak veya uğratmamak adına taşımış olduğumuz eşyalar tarafımızdan mutlaka ambalajlanarak koruma altına alınır.