Kocaeli Eşya Parça Taşıma
minibus resmi

Kocaeli Parça Eşya Taşıma

Kocaeli'de Parça Taşıma parsiyel, nakliye ve çeşitli fabrika ürünlerini yerine tam zamanında ulaştırmaktayız

Kocaeli'de gerek Nakliye gerekse küçük kamyonet sıkıntılarını olduğunu biliyoruz, şöförlerimiz sık sık İstanbul Kocaeli seferlerini yapmakta, araziyi ve çevre insanını tanımaktadırlar.

Nakliye sektöründe ulaştığımız engin tecrübelerimiz, birikimlerimiz ve meslek ahlakını üst planda tutan Kocaeli parça eşya taşıma Sizlere vermiş olğunu güven ve saygı çervesinde uygun fiyat ve hızlı servislerle sizleri bu zaman sıkıntısından kurtaracaktır.

1 Kamyonet, 1 Panelvan ve 1 adet Kamyon araç filomuzla sizlerin karşısındayız.

Parça Eşya Nedir

Kocaeli Parça Eşya Evden eve nakliyat bünyesindeki bir daldır, bünyediki bu dal yeni bir oluşumdur insalanlar artık diger evine ya da deposuna fabrikasına bütün eşyasını değilde belli başlı eşyalarını alır

Örnek?

Mesela Evli Müşterilermizin ilk Evlerınden gelicek koliler ya da Yeni Ev Taşıma Telaşı içinde Olacak Müşterilerimizin eskimiş eşyalar yerine yeni eşya getirecek olması ama bazı eşyalarını (parça eşya) getirmesidir. bunun için firmamızla irtibata geçip gerekli firma temsilcisinin Taşınacak eve Expertiz Yapılması gerekir(Eve İçin Keşif Hizmeti) sonra taraflar anlaştıktan sonra uygun fiyat ile karşılıklı söz-sözleşme verilir-imzalanır belirtilen gün içinde Orta Boy Kamyonetle ev Taşınır.

Hizmet Detaylarimiz ile HK

Kocaeli Parça Taşıma, Ekibimiz tüm ürünlerin Paketlemesini, Bantlamasını yapmaktadır. Ürünlerin içerisine konulan güvenlik ekipmanları(sargı-ambalaj ve paketleme) ile zararlar en aza indirmeyi hedeflemektir.Buna ek olarak araç kasasında eşyaların başında görevli arkadaşlarımız(ekibimiz) bulunmaktadır. Ürünler taşınırken sigorta yapılıp fatura, sevk irsaliyesi ve sözleşme ile araç plakası şöför tel numarası ile Siz Değerli Müşterilermizin merak ve şüphelerinizi en aza indirgiriyoruz.

İşleyiş HK

Yapılmışsa eğer Sigorta poliçeleri eşyalar taşınmadan önce sorumlu olan müşterimize verilmektedir. Sigorta sayesinde eşyaların güvenli hala getiriyoruz Verilen Adrese geldikten sonra yine Kocaeli Parça Taşıma çalışanları tarafından çıkarılmaktadır. Ürünlerin kolileri açılmaktadır ve istenilen yerlere yerleştirilmektedir. Üstelik asansörlü taşıma hizmeti de aktif edilmiştir. Bina Yapısına göre asansörülü Nakliyat Çağrılıp İşi Bitirmiş Oluyoruz. Olası bir sıkıntı durumda ise çalışanlarla iletişim halinde olamyıp dogrudan firma sorumlusu ile iletişime geçiyoruz.

Kocaeli Parça Eşya Taşıma da başka nakliyecilerden fiyat almak yerine Merkezi olduğumuz Nakliyat firmasından fiyat teklifi alın hem cebiniz hemde expertiz yani eve keşif zamanımız artsın

KOCAELİ FABRİKA EŞYA TAŞIMA

Kocaeli Fabrika Eşya Taşıma, uzman ve deneyimli personeli ile müşterilerine ağır tonaj yükleri, mastar yükleri ve özel projelerin büyük nakliye kalemleri gibi nakliye yüklerinin taşınması için kaliteli, güvenli ve ekonomik hizmetler sunmaktadır. Sahip olduğu tecrübe, bilgi birikimi ve şehirlerarası bağlantılar sayesinde Ülker Evden Eve Nakliyat, ekonomik, güvenli ve zamanında teslimatı sağlayarak, yük miktarını ve taşıma güzergahının özelliklerini dikkate alarak bu tür büyük ölçekli yükler için birleşik, çok modlu yük hizmetleri sunmaktadır.

Ağır ve büyük parçaların / ekipmanların taşınmasını içeren Ülker Evden Eve Nakliyat | Kargo Taşımacılığı, sıkı zaman yönetimi ve ilgili çeşitli iş koordinasyonlarını gerektirir. KOCAELİ FABRİKA EŞYA TAŞIMA, proje kargo taşımacılığı ile ilgili olarak geniş bir tecrübe kazanmıştır ve gelişmekte olan şehirlerde liman kentlerde ekipman transferi veya tesis ve altyapı inşaatı gerçekleştirmeyi amaçlayan işletmelerinin Nakliye gereksinimlerini tam olarak karşılıyoruz.

Çalışma Ekibimiz HK

20 yıl boyunca İstanbul ve Kocaeli halkına ve Türkiye'de hizmet verdiğimiz süre boyunca, Nakliye sektöründe güçlü bir ilişki ve itibar oluşturmayı başardık. Birçok farklı şirketle çalıştık ve ticari hareketlerini büyük bir özenle yaptık. Ülker Evden Eve Nakliyat ve Kocaeli Parça Eşya taşıma, ticari hareketlerin mümkün olduğunca asgari aksama ile sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin olmak için titiz bir planlama ve hazırlık yapılması gerektiğini biliyoruz. Ticari hamlelerinizin tam olarak planlandığından emin olmak için gerekli her adımı atıyoruz; ticari taşıma hizmetlerimiz arasında; Kaliteli eşya ambalajlama, Depo - Saklama hizmetleri, Ticari taşınma, Fabrika Parçaları veya Malzemeleri, Evden Eve Nakliyat, Bir Kaç Parça Eşya Taşıma ve Ofis eşyaları ile beraberinde hizmetinde bulunuyor. İşinizi sürdürmeye karar verdiğinizde, hizmet kalitesinden ödün vermeden, sıkı teslim tarihlerine kadar çalışırken, aynı zamanda ayrıntılı bir proje yönetim planı sağlamak ve çalışmak için güvenebileceğiniz bir nakliye şirketi seçmeniz önemlidir. Ülker Nakliyat'ta ne teklif ediyoruz. Uzun yıllar boyunca topluma hizmet ettik, tam olarak ne istediğinizi ve bunun nasıl sağlanacağını öğrendik. Özel ilgi ve dikkat gerektiren kırılgan veya büyük eşyalarınız varsa, yeni düzenlemelerinize en güvenli ve en uygun şekilde taşınabilmesi için özel düzenlemeler yapacağız. Ekibimiz, herhangi bir parçanın yeni eve taşınması ve teslim edilmesi için tecrübeli ve güvenilir.

ARAÇ FİLOSU HK

Ne Tür Hareketli Kamyonlar Var? Her biri kendi önerilen yetenek kabiliyetine sahip üç temel boyutta kiralık araç vardır. Küçük Kamyonlar (10 - 12 fit uzunluğunda): Bu seçeneği yalnızca şu anda bir stüdyoda veya tek yatak odalı bir dairede sık sık yaşıyorsanız kullanmalısınız. Bol miktarda yardımınız varsa ve iki seyahatin sakıncası yoksa, orta ölçekli bir daireden diğerine taşınıyorsanız bunu kullanabilirsiniz. Ayrıca, arka tekerlek yuvalarının yüzey alanınızı etkileyecek birçok küçük kamyonun arkasına yapışdığını unutmayın. Orta Kamyon (14 ila 17 fit uzunluğunda): Bunlar, apartman ve / veya küçük evlerin bir kombinasyonu arasında hareket eden insanlar tarafından kullanıldığı için DIY taşıyıcılara kiralanan en yaygın kamyonlardır. 1.200 m 2 'den daha büyük bir eve taşınmanız durumunda, bu kamyonu kullanmanızın tek nedeni, küçük bir daireden taşınıyorsanız ve çok fazla şeyiniz yoksa. Büyük Kamyonlar (20 - 24 fit uzunluğunda): Bu, ortalama büyüklükteki bir evden diğerine taşınırken kullanmanız gereken kamyondur. Başka bir deyişle, şu anda orta derecede döşenmiş (en azından) üç yatak odalı bir evde yaşıyorsanız, büyük kamyon boyutunun sunduğu her yere ihtiyacınız olacak. Daha büyük kamyonlar var mı? Evet, ama gerçekten bu kadar çok şeyiniz varsa, muhtemelen böyle bir araç için gerekli ehliyetiniz olmadığından hareketli bir şirketi işe almanızı öneririz. Doğru Boyutu Nasıl Seçerim? Sahip olduğunuz mal için hareketli bir kamyon seçmeye hazırlanırken aşağıdaki soruları sorarak başlamanız gerekir. Şu anki eviniz ne kadar büyük? Yeni evin ne kadar büyük? Kaç tane eşya taşıyorsun? Sahip olduğunuz miktar bakımından ne kadar yer kaplıyor? Ne kadar uzağa gidiyorsun? Hareketli şirketlerin çoğu, hareketli araçlarını kübik feet ve / veya yeni evinizdeki oda sayısı cinsinden derecelendirir. Bu iyi bir kural olsa da, daha büyük boyutlu bir kamyona ertelemenizi tavsiye ediyoruz - eşyalarınızın bir kamyonda tam olarak ne kadar yer alacağını bilmiyorsanız. Ve kabul edelim: çoğumuz kübik hacmi göreceli kolaylıkla hesaplayabilen mekansal sihirbazlar değiliz. Peki, hangi boyutta bir kamyon seçmelisin? Herkesin durumu farklı olsa da (ve belirli bir kamyonu kiralamak için her şartı yerine getirmenize gerek yoktur), bu genel tavsiyelere sahibiz. Küçük kamyon: 1 yatak odalı daire 1 - 700 metrekare 1 - 3,000 TL ve / veya 400-450 fit küp 5 veya daha az mobilya parçası 50 ya da daha az kutu Orta Kamyon: 2 yatak odalı ev 700 - 1.200 metrekare genişliğinde 3.000 - 4.500 TL ve / veya 650-850 fit küp 10 veya daha az mobilya parçası 100 veya daha az hareketli kutu Büyük Kamyon: 3 yatak odalı ev 1.200 - 1.600 metrekare 4500 - 6500 TL ve / veya 900-1400 fit küp 15 ya da daha az mobilya parçası 150 veya daha az hareketli kutu Daha önce de belirtildiği gibi, mal sahipleriniz kamyon ebatları için önerilen seviyelerimizi aşıyorsa, en büyük ebattaki kamyonu güvenli ve yasal olarak kullanamayacağınız için muhtemelen profesyonel bir taşıma şirketi kiralamalısınız.

Çalışma ekibimiz varoltuktan uzun zamandan beri bu sektör altında gayretli ve profesyonel yani işin ehli takım arkadaşlarımız tarafından çalışma gösteren kişiler oluşmakta, Ayrıca Kocaeli Parça Taşıma tüm arkadaşlarımız sigortasını tam zamanlı olarak yapmaktadır. Böylece devamlılık ve çalışan memnuniyeti - istiktarı sağlanmaktadır. Araçlarımızı ise yine işin ehli sabırlı ve yıllarca aynı şöferlerimizi seçmiş bulunmaktayız.

Uygun fiyatlarla Kocaeli Parça Eşya Taşıma size en yakın ve temiz hizmet

SAYFAMIZDA EVDEN EVE NAKLİYAT İLE İLĞİLİ DİĞER YAZILAR;

Kocaeli Parça Eşya Taşıma Kocaeli Evden Eve Nakliyat Firmaları Kocaeli Parça Eşya Taşıma Tavsiye Kocaeli Parça Eşya Taşıma Asasörülü Nakliyat İstanbul Kocaeli Parça Eşya Taşıma Kocaeli Parça Eşya Taşıma Uygun Taşıma kocaeli parça eşya taşımafirmaları
 
Facebookta bizi paylaşın